Úvod Mail Kontakt
VIP Fotbal
Arsenal   |   Chelsea   |   Manchester United   |   West Ham United   |   FC Barcelona   |   Real Madrid
Balíček služeb Arsenal FC Premiership 2016/2017

Náš balíček služeb Arsenal FC (hotelové ubytování a vstupenka na zápas) Vám zajistí prestižní sedadla v klubové zóně (Club Level) na veškeré zápasy domácího týmu, včetně zápasů v rámci Premier League, FA Cup, UEFA Champions League a Carling Cup. V letošní sezoně opět s Petrem Čechem v brance!

Přístup do klubových zón vám zajistí nejlepší místa na stadionu Emirates a ideální prostředí, v němž si budete moci užít napětí předzápasové atmosféry i probrat významné momenty hry po ukončení zápasu. Tato možnost se nabízí výhradně návštěvníkům s přístupem do klubových zón - budete si tedy moci v klidu užít veškeré dění, zatímco zástupy ostatních fanoušků přicházejí a odcházejí.

Zahrnuté služby
• Vstupenka na zápas – Club Level (Jih) – klubová zóna s čalouněnými sedadly
• V poločase nápoje zdarma (pivo, víno a nealko)
• Nákupní poukaz Arsenal Megastore v hodnotě L5
• Výtisk programu zápasu
• Vstupenka do muzea Arsenal FC
• Dva noclehy se snídaní ve zvoleném tří- či čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Londýna

Před zápasem
• Bary a restaurace otevírají přibližně dvě a půl hodiny před výkopem
• Club Level Seat – sedadla v klubové zóně (jižní vchod)
• Občerstvení široká nabídka studených i teplých předkrmů a hlavních chodů, plus výběr dezertů.
• Exkluzivní přístup do řady prvotřídních barů, restaurací a salonků.

Poločas
V poločase nápoje zdarma, podávají se v zadní části každého areálu, když se vracíte za svého sedadla v klubové zóně.
Nápoje zahrnují: rozlévané víno, pivo a minerální vodu. Jakékoliv ostatní nápoje lze zakoupit na baru.
Návrat na sedadla: Blížící se konec poločasu bude všem včas oznámen, vraťte se pak prosím okamžitě na vaše sedadlo.

Po zápase
Klubová zóna zůstává přístupná dalších 90 minut po závěrečném odpískání zápasu, ve vybraných dnech až dvě hodiny, v závislosti na připraveném zábavním programu – kupříkladu sledování Arsenal TV a dalších živých přenosů zápasů Premiership.

Vhodné oblečení
V Klubové zóně pro oblečení nepanují žádné přísné předpisy, předpokládá se ležérní elegance. Elegantní džíny a sportovní obuv jsou přípustné, nicméně platí zákaz klubových barev přespolních týmů. Fotbalový klub Arsenal si vyhrazuje právo odmítnout vpustit kohokoliv, kdo je nevhodně oblečen.

Zákaz kouření
Zákaz kouření platí pro celý areál stadionu Emirates hlediště nevyjímaje. Nepovoluje se ani návrat na stadion po jeho opuštění, kuřáci by se měli tedy připravit na to, že během svého pobytu na stadionu si budou muset kouření odpustit.

Cesta ze stadionu
Přibližně ve vzdálenosti tří minut chůze od stadionu je zastávka podzemní dráhy Arsenal (linka Piccadilly). Stanice Highbury & Islington (linky podzemní dráhy Victoria a Northern a nadzemní dráha) a stanice Finsbury Park (linky podzemní dráhy Victoria, Piccadilly a nadzemní dráha) jsou od stadionu vzdálené přibližně deset minut chůze. Ve všech zastávkách v této oblasti jezdí spoje dalších 45-60 minut po ukončení zápasu mimořádně často.

Doprava

Metrem či vlakem
Nejbližší stanice podzemní dráhy je Arsenal (linka Piccadilly) – asi tři minuty chůze. Zastávky Finsbury Park (linky podzemní dráhy Victoria a Piccadilly a železniční dráha Great Northern) a Highbury & Islington (linky podzemní dráhy Victoria a North London a železniční dráha Great Northern) jsou vzdáleny asi 10 minut chůze – tyto stanice bývají po zápasech o poznání méně vytížené.

Zastávka King's Cross je hlavní přestupní stanice spojující železniční dráhu s mnoha linkami metra. Odtud můžete jen ke stadionu buď linkou Piccadilly (do stanice Arsenal) či Victoria (na zastávku Highbury & Islington). Dále je možné jet jednu stanici nadzemní dráhou do zastávky Finsbury Park.

Upozornění: Zastávka Holloway Road bude v časovém úseku před začátkem a po konci zápasů pouze výstupní. Vlaky směřující před zápasem na východ budou touto zastávkou jen projíždět.

Autobusem
Autobus představuje rychlé a pohodlné spojení, autobusové linky staví poblíž hřiště na všech stranách. Hlavní autobusové zastávky se nacházejí na Holloway Road, Nag's Head, Seven Sisters Road, Blackstock Road a Highbury Corner. Spoje jezdí velmi často a dovezou vás až do vzdálenosti 5-10 minut chůze od stadionu. Většina spojů jezdí přímou trasou z centra a severní části Londýna.

Autem
Všem fotbalovým příznivcům důrazně doporučujeme, aby ke stadionu Emirates nejezdili autem. Hřiště se nachází v oblasti s převážně obytnou zástavbou, která ve dnech zápasů podléhá specifickému systému parkování. Na ulicích mohou ve vyhrazených prostorách parkovat výhradně řidiči s trvalým bydlištěm v této čtvrti a všechna nezákonně zaparkovaná vozidla budou odtažena.