Úvod Mail Kontakt
VIP Fotbal
Arsenal   |   Chelsea   |   Manchester United   |   West Ham United   |   FC Barcelona   |   Real Madrid
Balíček služeb Manchester United 2016/2017

Balíček služeb Man Utd (hotelové ubytování a vstupenky na zápasy a další servis) vám zajistí prestižní sedadla dle Vašeho výběru na veškeré zápasy domácího týmu, včetně zápasů v rámci Premier League, FA Cup a Carling Cup.

Přístup do klubových zón vám zajistí nejlepší místa na slavném Old Trafford stadionu a vhodné prostředí, v němž si budete moci užít i napětí předzápasové atmosféry a následně probrat významné momenty hry po ukončení zápasu. Tato možnost se nabízí výhradně návštěvníkům s přístupem do klubových zón - budete si tedy moci v klidu užít veškeré dění, zatímco zástupy ostatních fanoušků přicházejí a odcházejí.

Zahrnuté služby
• Dva noclehy ve 3* hotelu Pendulum se snídaní (nebo podobný hotel)
• Vstupenka na zápas, sedadla v Stredford End
• Přístup do salonku International Suite (Bar&Lounge)
• Výtisk programu zápasu

Další informace
Datum a čas výkopu se mohou změnit – v předstihu si je prosím ověřte.

Vstupenky mohou zakoupit pouze příznivci domácího týmu nebo neutrální diváci, ostatní fanoušci budou z těchto prostor bez náhrady vykázáni. Těmto pravidlům podléhají všechny vstupenky. Žádáme návštěvníky zápasu, aby přišli v oblečení neutrálních barev.

Obecná pravidla
• Zákaz fotoaparátů a videokamer
• Zákaz přinášení alkoholu
• Zákaz zvukového nahrávání
• Zákaz konzumace vlastního jídla či nápojů

Doprava

Ze severu:
Sjeďte ze silnice M60 u 12. odbočky na M602 (Salford / Manchester). Na konci M602 (3. odbočka) sledujte značky na Salford Quays a Trafford Park. Na kruhovém objezdu zahněte doprava na Trafford Road (A5063), pokračujte v pravém pruhu a za mostem přes Manchester Ship Canal odbočte doprava. Jeďte stále dál po téže silnici až na Trafford Wharf Road a poté odbočte doleva na Watersreach. Projeďte světelnou křižovatku a jeďte rovně na Sir Matt Busby Way.

Z jihu:
Sjeďte ze silnice M6 na 19. odbočce a pokračujte po silnici A56 směrem na manchesterské letiště. Přejeďte na M56 směrem na Manchaster, projeďte kolem letiště a sledujte směrovky na M60 (Leeds / Liverpool). Na 7. odbočce (A56 Chester Road) sjeďte z M60 a sledujte směrovky na Manchester United Football Club. Odbočte doleva na Sir Matt Busby Way.

Metrolink:
Tramvajový systém Metrolink spojuje centrum města (včetně železničních stanic Victoria a Piccadilly) se zastávkou Old Trafford, která se nachází asi pět minut pěšky od stadionu. Jednotlivé spoje jezdí velice často. Více informací o této službě: 0161 205 2000.

Vlak:
Vlaky společnosti North Western poskytují přímou dopravu ze stanice City Centre Stations do Old Trafford Stadium, kde se vystupuje u Jižní tribuny. Vzhledem k proměnlivosti hodiny výkopu se doporučuje se přeptat na časový rozvrh vlaků na telefonním čísle informací o železničních spojích (National Rail Enquiries) 08457 48 49 50.

Bezbariérový přístup

Parkování a vchod:
Asi 50 metrů od bezbariérového vchodu na stadion se nachází 96 parkovacích míst pro místní a 10 parkovacích míst pro přespolní vozíčkáře. Od parkoviště k bezbariérovému vchodu vede mírný svah, vstup je umístěn na stejné úrovni jako stadion. Po dobu trvání všech zápasů Poháru je z výše uvedených parkovacích prostor 81 míst k parkování určeno místním návštěvníkům a 15 přespolním.

Toalety a občerstvení:
V těsné blízkosti prostoru pro návštěvníky s omezenou schopností pohybu se nachází 8 bezbariérových toalet, z nichž dvě najdete v salonku pro návštěvníky s omezenou schopností pohybu (The Ability Suite), který byl otevřen v dubnu 2003. Jedná se o vzájemně propojené místnosti s kompletním vybavením umožňujícím všem méně pohyblivým návštěvníkům občerstvit se v pohodlí. Občerstvení se podává u sníženého pultu a u přístupu asistuje obsluha.

Počet míst a rozmístění:
• Vozíčkáři: 94 domácích a 10 přespolních (respektive 81 a 15 v průběhu trvání Poháru), nacházejících se v krytém, ze tří stran chráněném prostoru v jihovýchodním koutu stadionu. Sedadla pro doprovod poblíž.
• Zrakově postižení: 20 míst + dalších 20 přilehlých míst pro doprovod. 2 místa (3 v průběhu Poháru) pro přespolní příznivce. Na stadionu lze prostřednictvím rozhlasu Manchaster United poslouchat komentář k zápasu (frekvence 1413 AM).
• Sluchově postižení: na stadionu není žádné zvláštní pomocné zařízení, příslušenstvím pro indukční smyčky jsou vybavena všechna stanoviště pro kontakt s návštěvníky.
• Zdravotně postižení bez omezené schopnosti pohybu: 40 domácích – 2 přespolní. Umístění v dolní části Východní tribuny na vyvýšeném, krytém místě. K dispozici madla a lávka usnadňující přístup.

Manchester United
V případě zájmu nás kontaktujte!
Nabídka zápasů zde!
Adresa
Executive Seats + Hotel
Old Trafford
Sir Matt Busby Way
Manchester M16 0RA
Velká Británie

Ceny od 210 GBP

Publikované ceny jsou v GBP a budou přepočítávány do Kč kursem platným v den zakoupení služeb (prodej-deviza). Jsou to ceny za osobu ve dvoulůžkovém pokoji.


© Copyright 2014 Events Bohemia, s.r.o.